چگونه به آماج ایران اعتماد کنم؟

  1. با مراجعه به سایت آماج ایران بخش گواهینامه ها ، نامه رسمی شرکت هایی که فروشگاه آماج ایران به صورت رسمی با آنها کار میکند قابل برداشت و مشاهده میباشد.
  2. از آنجاییکه این فروشگاه عضو رسمی شرکتهایی است که نمایندگی آنها را بر عهده دارد لذا گارانتی و خدمات پس از فروش ارا ئه شده توسط آن از طریق شرکت های مادر صادر میگردد.
  3. چنانچه نسبت به اصل بودن محصولات و اعتبار اسناد توضیحی همچنان تردیدی وجود دارد، با یک تماس کوتاه با شرکت های همکار میتوانید به تردید خود پایان دهید.
  4. تمامی قیمت ها قیمت های لیست شرکت های مادر بوده و تنها تفاوت خرید شما از ما کاهش قیمتی است که برای مشتریان خود در نظر میگیریم ،که به راحتی قابل پیگیری می باشد
  5. از آنجاییکه فروشگاه آماج ایران ، با هدف برقراری ارتباط بین خریدار و فروشنده، تسریع وسهولت امر خرید ایجاد شده و لذا هیچگونه فاکتوری برای محصولات از جانب خود صادر نکرده و کلیه فاکتورهای تقدیمی ، فاکتورهای شرکت های مادر بوده ، لذا هیچگونه ابهامی در زمینه اصل بودن کالا پیش نخواهد آمد.
  6. در بیشتر موارد و به غیر از موارد سفارشی ،پس از ثبت سفارش ، شما هیچگونه مبلغی پرداخت نمی کنید و پس از دریافت محصول فاکتور را همزمان با دریافت محصول پرداخت خواهید کرد.

حال ما از شما می پرسیم :

چرا به آماج ایران اعتماد نکنیم!!

 

با آماج ایران باشید در ...

آیا محصولات آماج ایران، گارانتی نیز دارد؟

بله

کلیه محصولات پیشنهاد شده دارای گارانتی اصل شرکت های مادر می باشد

با آماج ایران باشید در ...

چگونه به جواب سوالاتمان برسیم؟

در رابطه با مسایل فروش و ..

77045174

09354539228

09123882178

و برای موارد فنی با شماره های

77045174

09376606956

بین ساعات 9صبح الی 9 شب می توانید تماس حاصل فرمایید.

با آماج ایران باشید در ...
با آماج ایران باشید در ...