نصب و راه اندازی بانک خازنی و تعمیرات دوره ای

نصب و راه اندازی بانک خازنی و تعمیرات دوره ای از جمله دیگر خدمات این مجموعه می باشد. از طرفی با توجه به گستردگی تجهیزات در صنعت برق و تنوع زیاد آنها، آگاهی افراد نسبت به تمام موارد فنی امری بسیار دشوار و تا حدودی غیر ممکن است . از جانب دیگر به منظور افزایش بهره وری ، عملکرد صحیح تجهیزات ، ایمنی کار و کاربر نیاز به نیروی متخصص است.

به عنوان مثال نصب و راه اندازی بانک خازنی اتوماتیک بدون اعمال تنظیمات صحیح امکان پذیر نیست.به طور مشابه برپایی استارکچرها ، در نظر داشتن هماهنگی حفاظتی تجهیزات و… اگر توسط نیروی خبره و متخصص صورت نگیرد می تواند خسارات جبران ناپذیری به مجموعه تحمیل کند . این صدمات گاهی منجر به ازبین رفتن  تجهیزات یا آسیب های جبران ناپذیر به آنها می انجامد. اما گاهاً منجر به بروز مشکلات ایمنی  اپراتور و برق گرفتگی میگردد.

به طور مشابه بعد از نصب و راه اندازی بانک خازنی بازدید ها و تعمیرات دوره ای بسیار ضروری هستند. چراکه حضور هارمونیک، اضافه ولتاهای احتمالی ، آلودگی های محیطی مانند وجود گرد و خاک و… میتواند عملکرد بانک خازنی را تحت تاثیر قرار دهد.

از این رو و با توجه به نیاز،  به منظور تعمیرات دوره ای، بررسی و رفع ایرادات بانک های خازنی فشار ضعیف و فشار متوسط ، این شرکت اقدام به ارائه این خدمات کرده است.همچنین آماج ایران آماده ی  همکاری با کلیه مجموعه هایی است که تمایل دارند نصب راه اندازی و تعمیرات دوره ای بانک های خود را به یک تیم متخصص  بسپارند.

پر واضح است که در برخی موارد شناسایی و رفع ایراد بانک های خازنی نیاز به یک تیم با تجربه و متخصص دارد. چنانچه شناسایی و حل آن به درستی صورت نگیرد ، صدمات بسیارگزافی به مجموعه وارد خواهد شد.به همین دلیل توصیه ما، استفاده از کارشناسان خبره و باتجریه در این زمینه می باشد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر  میتوانید از طریق واتساپ و یا لینک زیر با ما در تماس باشید.

اطلاعات تماس مجموعه آماج ایران

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم