آماج ایران ، مجموعه تخصصی کیفیت توان
سبد خرید
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
100٪ پرداخت مطمئن!
جستجو کردن

فروشگاه آماج ایران به منظور کاهش رفت و آمد­ها، تسهیل و تسریع در تامین کلیه تجهیزات برقی صنعتی و خانگی، با همکاری شرکت های معتبر، با استفاده از نیروهای کارآمد و باتجربه در سال 1394 به عنوان اولین فروشگاه الکترونیکی و تخصصی کیفیت توان آغاز به کار کرده است.

عمده محصولات ما

علاوه بر تجهیزات نامبرده شده آماج ایران آماده ارائه کلیه خدمات مربوط به کیفیت توان می باشد که از آن می توان به موارد زیر به صورت عمده اشاره کرد:

 هدف اصلی این مجموعه، ایجاد یک درگاه ایمن برای کلیه­ ی خریداران به جهت دسترسی به محصولات با کیفیت و  تامین کنندگان اصلی است، به نحوی که علاوه بر تضمین اصالت و کیفیت، در وقت، هزینه، تشریفات اداری و در نتیجه قیمت تمام شده صرفه جویی گردد.

بزرگترین تمایز فروشگاه آماج ایران با سایرین مشابه، علاوه بر دارا بودن نمایندگی از شرکت های معتبر و تنوع کالا، دارا بودن پشتوانه خدمات فنی مناسب است که به عنوان مشاور همواره همراه دائمی خریداران می باشند تا بهینه ترین تجهیز با توجه به نیاز خریدار  انتخاب و تهیه شود. مشاورین ما نه تنها در هنگام خرید، بلکه در هنگام نصب، راه ­اندازی، رفع عیب و تعمیرات دوره ­ای در کنار شما خواهند بود.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر میتوانید به راحتی از طریق تب واتس اپ و یا بخش تماس با ما، با بخش مربوطه در ارتباط باشید. کارشناسان آماج ایران با افتخار و  در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود.